Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
10 Speed G-Spot Clitoris Massager is AAA battery powered vibrator that you can enjoy during showers as well. Its bent head will help you find your G-spot. It is also featured with a clitoris massager that will give dual penetration to you. The little thin silicone beads on the clitoris massager makes it more fun. This dual motor vibrator is going to give you the best orgasm you had until now.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Insertable Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Diameter | 5.84 cm (2.3 inch approx.) |
| Speed | 10 |
| Waterproof | Yes |
| Battery Type | 2 x AAA (not included) |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use this vibrator :
Unpack the product and clean it.
Install the 2 AAA batteries into the battery compartment at the bottom of the vibrator.
Press the power button to turn on the vibration.
Change the vibration by pressing the other button on the vibrator.
Close your eyes and let your imagination control this play from here.
Julie
This vibrator is so vibrant, and the medical-grade silicone is soft on the skin. Its modest design and powerful yet silent motor make it ideal for focused stress alleviation.
Sangha
Amazing packaging! The box itself is adorable, as is the small pouch for storing it!! And the massager has a great texture. It has a nice silicone finish! Definitely worth buying!
Rimi
Very pleased with the product. Well-packaged, with clear directions. Definitely an excellent purchase for self-care and pleasure!
Gehnaa
It could have been longer, but it serves the purpose effectively.
Ameen
Good but I prefer buy vibrating dildo instead
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority