Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
If you are tired of your mundane sex routine and want to oomph the moments then 12 Sides Love Posture Sexy Romance Erotice Craps Adult Game Dice is the perfect option for you. This thrilling dice game allows you to relax and leave it upon the dice to decide what posture you should try. This dice game is perfect to bring back all the lost excitement in your relationship.
With 12 different postures that it has to offer you, the dice certainly can be your best favorite game ever. If you have always refrained from opening up in your bedroom, then this dice can certainly bring the change for you. So, guys what are you waiting for, make this full of excitement & thrill dice yours and enjoy the fun.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Acyrlic |
| Colour | White/Black |
| Length | 3.05 cm (1.2 in approx.) |
| Height | 3.05 cm (1.2 in approx.) |
| Width | 3.05 cm (1.2 in approx.) |
| Radium | Yes |
| Vibration Level | No |
| Net Quantity | 1 Piece |
Use the dice game with your partner.
Roll the dice turn by turn.
Try out the positions as shown by the dice on rolling.
Dive into the exciting endeavours and play with your imagination.
Ranjit
Happy with it. very fast delivery
Ayush
Really exciting product.
Soni
With this dice it has become so easy to make nights special
Sunny
Vry amazing dice…does the job for us and gives us surprise every other night
Anonymous
Very good thing. More than thought-about 2 cm in diameter...will gonna play tonight with my partner.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority