Inclusive of all taxes
The Men Power Up Penis Pump is an automatic penis enlargement pump that is designed to help men increase the size and girth of their penis. The pump is fully automatic and creates pressure on a single button click, allowing users to release and maintain pressure according to their comfort level.
The pump is USB chargeable which means it can be conveniently charged using any USB port. It is fully automatic, which makes it easy to use, and it is lightweight and portable, making it perfect for travel.
It is recommended to use a penis oil to massage your penis before or after the usage of the pump for best results. It is suggested to use the penis pump for 10 to 15 minutes daily for optimal results. It is important to note that individual results may vary and this product may not work for everyone.
It is important to use the product as directed and not to exceed the recommended usage. It is also highly recommended to check with a healthcare professional before using any new supplement or product.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS+Silicone |
| Total Length | 29.46 cm (11.6 inch) |
| Insertable Length | 20.32 cm (8 inch) |
| Width | 6.86 cm (2.7 inch) |
| USB Rechargeable | Yes |
| Fully Automated | Yes |
| Suctions Mode | Multiple |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Piece |
1) Massage your penis with any oil.
2) Insert the penis in the pump.
3) Control the pressure.
Divs
It's the best air suction pump I have ever used with control buttons . Worth the price ..
Anonymous
Strong vacuum pressure. Best thing is that its automatic and with usb charging and I can control its pressure.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority