Inclusive of all taxes
Spice up your sex life with the high-tech Automotive Thrusting And Vibrating Masturbator For Men! This sleek, discreet men's toy delivers unparalleled solo pleasure.
Take your self-pleasure to new heights with this high-tech masturbator that mimics real sex. With different combinations of telescopic and vibrating modes, you'll enjoy endless thrilling sensations. The powerful yet whisper-quiet motor ensures discreet play, while the waterproof design allows you to enjoy it anywhere. Made of soft, body-safe materials, this male masturbator provides comfortable stimulation. Upgrade your alone time with intense pleasure and high-tech features!
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone + ABS + TPE |
| Color | White |
| Length | 30 cm |
| Width | 8.6 cm |
| Thrusting Modes | 9 |
| Vibration Modes | 7 |
| Power Source | USB |
| Controller | In Built Button |
| Charge Time | 3 Hours |
| Work Time | Upto 45min |
| Weight | 880g |
| Waterproof | IPX6 |
| Advance Payment | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Manju Ratal
Working time boht lamba ha.. Aur ye achi quality ka bna hua ha..
Shubham
Happy with my purchase
Ankit
Itne vibration modes hain ki maza hi agya.
Brijesh Kumar
Mindblowing, it automatically does everything!
Tanbir
Bast
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority