Inclusive of all taxes
Baby Doll Smooth Hip Sex Doll is an amazing sex doll to get for yourself if you are missing on some real fun in life. Being single can be boring sometimes, but it will not now, owing to the beautifully crafted doll.
It comes with amazingly designed hips, along with back and a part of thighs to fulfill the feeling of stroking an actual girl. The silicone material and flesh body of the doll is extremely soft and squishy to touch. The best part about the doll is its vaginal lips and hole for penetration. The 3D lips make the whole use more authentic. This close to reality doll can be your go-to toy, hurry up and order now!
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Body Part | Vagina + Ass |
| Colour | Flesh |
| Length | 27.94 cm (11 inch approx.) |
| Width | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Height | 8.89 cm (3.5 inch approx.) |
| Circumference | 50.8 cm (20 inch approx.) |
| Weight | 1.8 KG |
| Advance Payment | Rs. 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Gagan
Use it with a lubricant and you will not regret it!
Sonu Sharma
Very nice and pleasant
Himesh
So soft it feels and super squeezy too
Sushil
Its weight is perfect , i feel like i am doing it with my gf only
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority