Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Turn up the heat with the bamboo pendant massager by svakom. This innovative wearable invisible toy delivers powerful pleasure you can take anywhere.
Escape into a private oasis of delight with this portable pleasure provider. Its array of 10 frequencies unleashes everything from gentle tremors to intense pulsations right where you want them. Its innovative design targets your most sensitive spots with pinpoint accuracy while letting you move freely and discreetly.
Designed for discreet enjoyment anytime, anywhere, it's your passport to pleasure on the go. With the press of a button, it delivers powerful and varying pleasure - from faint flutters to heavy rumbles. For women seeking powerful, portable pleasure, this wearable wonder delivers.
Read More| For | Solo & Couple Use |
|---|---|
| Material | Silicon + ABS |
| Total Length | 8 cm |
| Width | 1 cm |
| Massage Modes | 10 |
| Power Source | USB |
| Charge Time | 1H |
| Work Time | Up to 20 min |
| Weight | 30g |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Urmila
Looks a good massager, simple to use. Various options available
Yagini
Well I have used many messagers but in this price range it's amazing…. I'm satisfied with product. Let's see if future if I need any assistance regarding product how company response. Without doubt go ahead with product.
Zeeshan
Got it recently. It works fine.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority