Inclusive of all taxes
While there are many options for single women to enjoy their alone time, the Breakup Kit is a perfect choice for them. This kit consists of a U-shaped massager which comes in blue and pink color. This vibrating massager relaxes the muscles when used. On the site of application, it stimulates deep tissues and provides intense pleasure to the user.
Also, this vibrating massager is equipped with 11 different vibration modes which run continuously for up to 2 hours when fully charged using its USB cable. As it is a waterproof product, you can use it under the shower without any worries. This also makes cleaning it extremely easy. The best thing about Breakup Kit for women is that it comes with a 50 ml bottle of use. On using the lube with the massager, it exhibits magic which can only be explained if you get this kit in your hands.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS |
| Color | Pink+Blue |
| Length | 9 cm |
| Width | 5 cm |
| Vibration Modes | 11 |
| Power | USB |
| Charge Time | 2 Hours |
| Play Time | Upto 60 min |
| Waterproof | IPX7 |
| Weight | 106g |
| Slide Lube | 50 ML |
After unpacking the kit, charge the massager fully using its USB cable.
Now, clean the massager well with a wet cloth.
Apply lube on the massager or on the site of massage.
Long press the power button on the massager to turn it on.
Gently press the power button to switch between different vibrating modes.
After use, clean the massager properly and store it in a hygienic place.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority