Inclusive of all taxes
Glass dildos are everyone's favorite, but what makes them even better is the textures on them. The Dual Pattern C Shape Glass Dildo comes with a dotted and spiral pattern crafted on either side of the dildo to experiment more with pleasure. Both ends have a penis head-like structure for a realistic feel. The best part about this dildo is the C shape which makes the G-spot easily accessible during me-time. One can also use it for anal pleasure or lesbian lovemaking. There is so much to do with it and you shouldn't be resisting anymore, hit the add to cart button and get ready for this adventurous ride.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Borosilicate Glass |
| Colour | Transparent |
| Total Length | 21.59 cm (8.5 inch approx.) |
| Insertable Length | 21.59 cm (8.5 inch approx.) |
| Circumference | 10.92 cm (4.3 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Royston
Product is good but a little thin.worth a buy if you are looking for a long time toy..
Pooja
Vry fast delivery
Avinash
Product size and material is as described. Also it looks similar to the pictures ..so really happy
Nigam
Multipurpose toy… amazing
Aastha
Does its job well
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority