Inclusive of all taxes
Level up your solo play with the Hannes Neo Video Integrated App Control Automatic Masturbator. This smart sex toy surrounds your shaft with intense stimulation that you can customize to your desires making it a perfect companion for men.
This app-controlled masturbator provides:
The plush, textured inner sleeve provides incredible stroking sensations, while the internal heating system helps relax and excite you at the same time. For even more fun, use the innovative SVAKOM App to set custom vibration patterns or give a partner control from afar. You can also sync the Hannes Neo to adult content or webcam platforms for fully immersive interactive play.
The Hannes Neo takes male solo play to new heights. With its combination of lifelike textures, deep internal warming, and high-tech app connectivity, offers an unforgettable experience each and every use. Upgrade your pleasure sessions today with this multi-functional marvel.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Brand | SVAKOM |
| Material | ABS+TPE |
| Colour | Black |
| Length | 28.6 cm |
| Width | 9 cm |
| Thrusting Modes | 5 |
| Intensity Lever | 5 |
| Power Source | USB |
| Controller | In Built Button + Mobile App Connectivity |
| Charge Time | 4 Hours |
| Work Time | Upto 1 Hour |
| Weight | 865g |
| App Link | IOS / Android |
| Advance Payment | Rs. 2500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
The SVAKOM app offers the following features
To use remote mode in Hannes Neo for long distance control
SAI KIRAN
I likeeeeeeeeee
Aman
Its bulky but really powerful, Too good.
Veer S
Very easy to operate and use with app. I like its ease to clean as well.
Prakash Kapur
A good investment.. From all the toys that i have ye sbse acha haii.
Aveer Singh
The quality of this automatic masturbator is top notch. Did not expect it to turn out so good! Really liking it for now.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority