Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
The Hip and Vagina Masturbator for men is a full silicone and realistic male sex toy that is designed to provide a realistic doggy style sex experience. This masturbator is designed with ass and vagina body parts, both holes are tight and realistic.
The masturbator is made of high-quality, body-safe silicone material that is soft to the touch and feels realistic. It is designed to mimic the sensation of intercourse with a woman. The tight and realistic holes provide a realistic sensation that is sure to please.
The masturbator is 100% waterproof, which makes it easy to use in the shower or bath. It is also very easy to clean, simply rinse it under running water.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length * Width | 25.4*25.4 cm (10*10 inch approx.) |
| Insertable Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Height | 12.7 cm (5 Inch approx.) |
| Weight | 1.7 KG |
| Advance Payment | Rs. 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Steps to use Hip Male Masturbator:
Unbox the Hip Masturbator.
Place it on a flat surface, like on a table or on the bed.
Apply a water-based lubricant on the masturbator hole.
You can also use a condom if lubricant is not with you.
Always clean it before and after use.
ashish
Wow
Devraj
Good
Anonymous
Really happy with this product. Real feeling.
Anonymous
Very good product. Fast delivery.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority