Inclusive of all taxes
Ladies love masturbation whether it's self-pleasing or when a partner pleases them. Specially, they are fond of fingering which usually brings about the best orgasm out of them. Therefore, due to high demand, we have come up with a realistic finger-looking jumbo vibrator which is a treat to eyes and also to use.
This vibrator is long enough to meet all your sexual desires. Made out of silicone material, it serves as the perfect vibrator in giving you an authentic skin-like feel when it's inside your vagina. It is super soft and works amazingly faster than fingers.
The finger of the vibrator works very well by stroking your inside of the vagina back and forth. Whether you use it with your partner or all by yourself you are surely going to have the best time with a sex toy ever.
Not just that but you can also use this multipurpose vibrator for the massage on the outer regions of your vagina that is, the clitoris area. The best way to use this finger vibrator is with application of lubricant all over the finger portion and on your vagina for a smooth and pleasurable experience.
Grab your hands on this mind-blowing realistic looking and flexible finger vibrator which will become your best sex toy ever after use.
Read More| Material | Silicone |
|---|---|
| Feature | Intelligent Auto Heating |
| Color | Same as shown in the image |
| Vibration | 5 Frequency |
| Total Length | 25.4 cm (10 inch approx.) |
| Finger Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Maximum Diameter | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Power Source | USB |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
After receiving the product, clean it with a sex toy cleaner.
Apply silicone-based lubricant on the product and your genitals for better insertion.
Switch on the vibrations once it is inside you.
Enjoy your time with the product and use it for the intended purpose only.
After you are done, make sure to clean the product again to maintain hygiene.
Store it in a clean place.
Biren
Liked the product.and its variations
Rahima
Would've appreciate more caps, but great for the price
Prerna
Best orgasm ever with this finger vibrator…
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority