Inclusive of all taxes
App Controlled Panty Fish Vibrator is a technologically advanced and smart sex toy for women who are looking for an extremely stimulating realistic experience down there. This easy to fit in panty vibrator is compact in size with one pointed end and another vibrating end. With 9 different and intense vibrating sensations, it is truly set to blow minds.
This panty vibrator, being an app-controlled sex toy, is a perfect pick for young couples who live in cities or countries away from each other. While one partner controls the toy’s vibrations, the other gets to feel them creating a super realistic and intimate experience. Another perk of this toy is that it also offers music, so while you can enjoy its work down there it can also create a perfect ambiance for you in the room to set your mood right.
It is made from 100% skin safe material and is waterproof as well. So, make sure your bath time is super exciting by getting your hands on this app controlled panty vibrator now!
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone/ABS |
| Colour | Pink |
| Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Waterproof | IPX 6 |
| Weight | 40 g |
| Battery | Li-ion Battery |
| Distance Control | Yes |
| Vibrate Mode | 9 |
| Net Quantity | 1 Unit |
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority