Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Multispeed Powerstick Lilo is simple, functional, and powerful. It helps you achieve unattainable heights of pleasure solo or with a partner. Lilo is truly a seamless blend of sophistication and usefulness.
Its ergonomic design fits perfectly in your hand. Lilo offers maneuverability like none other. Its multiple vibration speed settings allow you to achieve your sweet release. Use it in your bathtub, bedroom, or into the wild, either alone or with your partner, and it will leave you breathless and yearning for more.
Using Lilo means diving into a journey of pleasure as you surrender to the rhythm of your desires. Elevate your intimacy, awaken your passions, and redefine your sensual encounters with this exquisite pleasure tool.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS |
| Color | Purple/pink |
| Length | 17 cm |
| Width | 3 cm |
| Circumference | 10 cm |
| Battery | 2xAAA |
| Vibration | Yes |
| Vibration Modes | 5 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Juhi
Nice product
Anjana
Is product me multiple vibration speed setting hai….I have used almost every speed setting. I loved this feature
Aditi Bawa
It's a very gud product. Very relaxing and easy to use and control.
Jasmin
Can be used solo as well as with a partner…
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority