Inclusive of all taxes
Wireless Sex Machine - Vibrating, Heating, Thrusting is the most advanced sex machine you have seen until now. This machine is flooded with features and can easily replace any man. The whole machine consists of 5 different parts.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon+ABS+TPE |
| Colour | Flesh + Black |
| Machine Size | 16.1 x 5.6 cm |
| Dildo Size | 17.4 x 3.8 cm |
| Weight | 550g |
| Battery | Polymer Battery |
| Thrusting Patterns | 7 kinds |
| Vibrating Patterns | 7 kinds |
| Remote Control | 12M |
| Heating Temperature | 37°C-42°C |
| Waterproof | Yes |
| Package Including | Machine*1, Dildo*1, USB Cable*1, Remote Control*1, Manual Book*1 |
| Advance Payment | Rs. 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
1) Before Using Please Full Charge The Product
White light flash during charging. It keeps blinking while charging. Stop blinking when fully charged.
2) Assemble The Sex Machine
Open the top cup of the machine, Rotate to the left when you hearing "Click" The Dildo had fixed on the machine. Rotate to the right to get off the Dildo on the machine.
3) Assemble The Suction
Connect the suction and the machine. Please use the suction in the glazed surface, and adjust the angle you want.
Farmaan Khan
Easy to use in different positions
Tania Shroff
Works very well..fast and good quality
Pinky
Satisfactory results
Rizzy
Excellent quality dildo comes with this machine.
Sanjana
I use it handsfree and it gives me amazing relaxation
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority