Inclusive of all taxes
Premium ZIg Zag Glass Dildo is beautifully crafted with wavy shape and dotted texture to enhance the whole pleasure of using it. Its unique shape helps the user to reach untouched erogenuos zones of vagina. Glass dildos are very popular and applauded by users due to its sturdy built and delicious looks. The head of Zig Zig Premium Glass Dildo is moulded to replicate real penis head for more realistic pleasure. The cold surface temprature of glass turns the session into a great chill pill ride.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Borosilicate Glass |
| Colour | Transparent |
| Total Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Circumference | 10.67 cm (4.2 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Smith
Very nice spread the anus muscle and dots give ultimate pleasure
Deepika
Love the design.so unique
Preeti
I like that its easily washable…also it looks same as shown in pics
Anuja Rana
Stimulates right spots!
Kuldeep
Classy product
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority