Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
The 10 Inch Long Black King-Kong Realistic Dildo is a monster dildo made of silicone and comes with a strong suction cup at the bottom to stick it to any plain surface and use it without using hands. This monster penis is crafted with realistic penis nerves on it and its black color gives it a very premium look. This dildo is big enough to satisfy any experienced women. Taking this inside your vagina could be the best thing happened to you in a long time.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Black |
| Total Length | 25.4 cm (10 inch approx.) |
| Insertable Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Circumference | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 450g |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use 10 Inch Long Black King-Kong Realistic Dildo
First, unpack the product and clean it with water or any sex toy cleaner.
Apply any water-based lube on the dildo.
Slowly insert it inside your vagina and stroke it as per your preference.
Make sure to clean the product after every use with water or any sex toy cleaner.
Sreshtha
Absolutely satisfied with the product
Vasundhra
It does the job right
Viren
Best in shape and size
Avantika
Really impressed with its length. Superb!
Ruchi Mahendru
Strong suction cup, it stuck and did not budge! I am so happy !
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority