Inclusive of all taxes
12 Inch Destroyer Big Brown Dildo is a hands-free and satisfactory dildo which offers intense pleasure. The 12 inch height of the dildo is an amazing toy for ones who are looking for an adventurous time. The uncanny appearance and life-like details of the dildo are quite enthralling.
It helps in G-spot stimulation and allows you to fulfil your sexual fantasies. It comes with a flexible body which is also easy to use for desired positions. The best part about the dildo is its hands-free use, which is possible with the suction cup present at its base that can be stuck to any firm surface like table, wall and floor.
This pleasurable dildo is easy to use and even easier to clean after use, being waterproof it is easy to clean it using regular water. With discreet packaging & delivery, it is a must-have toy to own.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Brown |
| Total Length | 30.48 cm (12 inch approx.) |
| Insertable Length | 25.4 cm (10 inch approx.) |
| Circumference | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 650g |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Satya
its beast and one of my favourite toys. Its good for depth & stretch play. Best for experienced !
Vinay mohan
Super se bhi oopar Superb mind-blowing
Soumyajeet
Amazing product... Great for width training and depth training...
Jina
Very fast delivered. Im really impressed
Veenu
In love with this huge dildo…made my night!!
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority