Inclusive of all taxes
2 in 1 Clit Licker & Sucker is an advanced, technologically amazing, and extremely satisfying vibrator for couples, and especially women. As the name suggests, its 2 in 1 feature is what makes it special. The vibrating bullet which is compact in size tends to act as a powerful sucker, stimulating every nerve of the targeted area.
While the other part, compact in size as well, helps stimulate the area immensely with its intense licking capacity, better than a realistic experience for sure. Both the bullet-shaped vibrators are made of silicone and ABS material. Moreover, these work with the help of a remote control, attached to them via a cable. It makes it extremely easy to use, even when you want to use it on-the-go.
Both the devices offer 12 licking modes and 12 sucking modes, respectively. Even though they offer such powerful vibrations, they are almost noiseless, giving you all the privacy you need to use them. Also, as they are made from silicone-based materials, it is easy to wash them and even use in the shower as they are waterproof.
On top of it, both the devices run on USB charging, leaving any hassle of introducing new batteries in the device now and then. This device has everything you need for a relaxing time, whether solo or with your partner. It ensures intense stimulation, often surpassing what a realistic experience can offer.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Colour | Pink |
| Licker Length | 6 cm (2.36 inch approx.) |
| Licker Width | 3 cm (1.18 inch approx.) |
| Sucker Length | 6 cm (2.36 inch approx.) |
| Sucker Width | 3 cm (1.18 inch approx.) |
| USB | Direct |
| Licking Mode | 12 |
| Sucking Mode | 12 |
| Egg | 2 |
| Net Quantity | 1 Unit |
1. Clean both the vibrators using a good quality toy cleaner.
2. Connect the USB cable to a power source like a laptop, power bank, or a direct charging source.
3. Then, turn on the device, whichever you want to use, and switch to a preferred vibrating mode.
4. Gently press it around the targeted area and move it as per your needs.
5. After use, turn off the device and clean it well.
6. Store it in its original packaging and in a hygienic place.
Ankit
Amazing quality product
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority