Inclusive of all taxes
2 in 1 Vibrator Licker + Nipple clamps is a combo of 2 nipples clips and a tongue-shaped stimulator for clitoris. This amazingly perfect stimulator for women, mostly used by couples, helps to enhance the thrill of intimacy during foreplay or similar wild sessions.
The nipple clips in the set are made of skin-friendly material and are soft enough to offer comfort while stimulating the zone. The adjustable clamps of the nipple clips are another perk of these amazing sex toys. On the other hand, the licker in the set is tongue-shaped, offering realistic sensations even during a solo soothing session. It also comes with a control button with which you can switch between 12 different vibrations.
The best part about using this set is that you can easily wash it up after each use, making quite a convenient device. Moreover, its design and shape also makes it a travel-friendly toy. So, whether it’s a self-soothing session or a fun roleplay time with your partner, this combination of licker and nipple clips is all you want to notch it up!
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Colour | Pink |
| Licker Length | 6.35 cm (2.5 inch approx.) |
| Licker Width | 3.05 cm (1.2 inch approx.) |
| Clamp Length | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Clamps Width | Adjustable |
| USB | Direct |
| Vibration Mode | 12 |
| Net Quantity | 1 Unit |
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority