Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Dual Action Nipple + Egg Vibrator is a combination like no other. This intensely stimulating device is a must have for a solo ride in pleasure land.
The dual action nipple feature lets users enhance foreplay with powerful suction, delivering intense nipple stimulation. On the other hand, egg vibration can be used internally for deep penetration.
Both the devices are made of 100% medical grade silicone + ABS which makes it a skin-safe product as well. The combined 12 different vibration + sucking frequencies is what makes this combo a power-packed house.
When used together, the combo heightens pleasure and results in faster orgasms. You can also pair it up with a lubricant for enhanced performance. So make your lonely nights satisfactory and foreplay a fun time with this dual stimulator.
Read More| Material | ABS + Silicone |
|---|---|
| Color | Pink |
| Nipple Vibrator Length | 7 cm |
| Nipple Vibrator Width | 3 cm |
| Egg Length | 5 cm |
| Egg Width | 2.5 cm |
| Wire Length | 120 cm |
| Power | USB Direct Connect |
| Vibration | Yes |
| Vibration Modes | 10 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Start the device using the USB connector.
Use the nipper sucker to stimulate the area and vibrator for penetration down there.
Apply lube on the egg vibrator for ease of insertion.
Switch on to different vibration or suction modes using the button on the controller.
After use, clean the devices thoroughly using a toy cleaner.
Usha Minhas
It feels good. Really amazing.
Zeeshan
Good for woman's self pleasure
Parminder
Dual stimulation…
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority