Inclusive of all taxes
Licker and Vaginal Masturbator is a 2 in 1 product for women which comes with a charging cable, 2 vibrators and a remote. The purpose of this product is to provide stimulation and arousal in intimate organs of women. The product can be used for masturbation or even as a foreplay among couples.
This silicon based product is safe and smooth on the body. The licker vibrator after connecting to the remote controller can be used on areas like nipples, vagina and for clitoris stimulation which will feel like real life oral sex.
The product comes with 20 different modes of frequencies making it the best product for you to invest in. The egg shaped vaginal masturbator is a perfect 2 inch vibrator which can be easily used by women to use in public by handling its operation via remote.
Order the product right away and get 100% free and discreet delivery at your doorstep.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Colour | Random |
| Package Include | 2 Vibrator and 1 Remote |
| Egg Length | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Egg Width | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Egg Circumference | 8.89 cm (3.5 inch approx.) |
| Sucker Length | 6.35 cm (2.5 inch approx.) |
| Sucker Width | 3.05 cm (1.2 inch approx.) |
| Sucker Circumference | 8.89 cm (3.5 inch approx.) |
| Remote | Wired |
| Battery | USB Rechargeable |
| Vibration | Yes (Multiple) |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the product thoroughly and charge them respectively.
Connect them to the remote controller and use them for their intended purpose.
Don’t forget to clean the products nicely after you are done.
Pkkkkkkkkk
Best product
Savita
I’ve carried it to various countries and I’ve kept it in my cabin baggage. I love how discrete the shape is and how easy it is to use. =)
Sunita
Giving very good feel. 100% fulfilling the purpose.
Kanika
Liked the product functioning.
Urvashi
Massage is good
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority