Inclusive of all taxes
Open up to new pleasures and sensations with this enticing anal training set designed to awaken your most intimate desires. It comes with:
Perfect for couples and singles looking to explore the pleasures of anal play for the first time, this 3-piece training set lets you awaken nerve endings and stimulate intimate areas in a comfortable, controlled way. The smooth, flexible silicone made skin-friendly set conforms to safety with your intimate parts. It is advised to use lubricants for a smooth and pleasurable experience. The graduated plug sizes allow you to relax anal muscles and open up to new sensations at your own pace. Wider bases keep the plugs safely in place during play. Start with the smallest plug. Anal training has never been so tantalizing!
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Color | Green |
| Small Plug Length | 8 cm |
| Small Plug Wdith | 4 cm |
| Medium Plug Length | 8.8 cm |
| Medium Plug Wdith | 4.4 cm |
| Large Plug Length | 10 cm |
| Large Plug Wdith | 4.7 cm |
| Net Quantity | 1 Unit |
Deepak
Very robust product. It is as advertised in pics. Excellent quality!
Abhinav
Does the job well.
Jai Singh
So comfortable to use..i had doubts first but after using really happy.
Kamya
Superb quality products!
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority