Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
A Brand New Fanstatic Butt plug Dilator Can be used For Stretching and Anal Pleasure.
The Plug is made up of Food-grade silicone material Smooth and Soft both.
A Detachable Vibrating Bullet With 3pc Button Cell Can Be used With vibrating bullet and without as well.
Suitable for going out as well as we can use in the bedroom.
Read More| Material | Soft Silicone |
|---|---|
| Item Type | Anal Butt Plug Dilator |
| User Gender | For Men/Women |
| Color | Black |
| Total Length | 10.16 cm (4 inches approx.) |
| Insertable Length | 10.16 cm (4 inches approx.) |
| Open Length | 7.62 cm (3 inches approx.) |
| Closed Diameter | 12.7 cm (5 inches approx.) |
| Vibration | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Apply any Water-based Lubricant.
Insert the anal plug slowly in the ass and experience the strong sexual excitement, If you feel discomfort then don't use it.
After Inserting on the vibration.
Please clean it with alcohol and water before and after use.
Priya
Good product
Ram
Superb product...seriously not for beginners...too big
Vinay
Good product
Mohit Sonawane
Very effective product
Ravindra Kumar
Best part is its wireless so no hassle of charging it again n again
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority