Inclusive of all taxes
Brown Telescopic Vibrating and Thrusting Dildo is a revolutionary product which runs on dual motors. It is a luxurious product with silicone-based dildo part for insertion and plastic portion at the base for charging. On the body of the dildo, rabbit ears are present which act as massager for the clitoris area.
Along with that, the product has 12 vibration modes and a heating function for thrusting. Furthermore, with 7 telescopic modes it makes for a highly advanced sex toy ever. The multiple vibrating and thrusting intensities are surely enough to make your jaw drop with delight and pleasure.
Being a waterproof product, it allows you to experience masturbation underwater or in the shower as well. Also, after use it's extremely easy to clean it with water.
Read More| Material | Medical Approved Silicone |
|---|---|
| Item Type | Automatic Thrusting Dildo |
| Feature Type | For Vagina |
| User Gender | Women |
| Color | Brown |
| Total Length | 20.32 cm (8 inches approx.) |
| Dildo Length | 15.24 cm (6 Inches approx.) |
| Insertable Length | 12.7 cm (5 inches approx.) |
| Circumference | 10.16 cm (4 inches approx.) |
| Vibration Modes | 7 |
| USB Chargeable | Yes |
| Advance Payment | Rs. 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the product thoroughly before use.
Charge it fully for smooth operation.
Apply a good quality lubricant on the sex toy and on your intimate areas.
Use the product for its intended purpose.
Clean the product after use with water.
Adit
Does its job well.
Manju
Very fast delivery.
Kuriti Shah
Definitely one of my fav massagers of all times
Anjana Khatri
Its heaven for women! If you dont have it already please buy it
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority