Inclusive of all taxes
Crystal vibrator with dots is a product for you if you want added pleasure of bulges while masturbating using a vibrator. The crystal form of the vibrator gives it a luxurious looking appeal. A variety of shade ranges are available for the vibrator.
With its satisfactory 6 inches of length and a width of 2 inches, it is a suitable product to use. The soft and slippery texture of the silicon based top of the product makes it an outstanding vibrator for use of insertion into intimate parts.
The strong vibrations act as cherry on the top of the cake for this vibrator. It is a battery operated product and is easy to use with a single press of a button.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | TPR, Silicon |
| Colour | Red, Purple, Blue |
| Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Diameter | 11.68 cm (4.6 inch approx.) |
| Battery | 2xAAA (Clock battery) |
| Vibration | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Start the vibrator by placing 2 AAA batteries in the bottom portion of it.
Press the button to start the vibrator.
Use the vibrator for its intended purpose.
After usage, clean the vibrator with a damp cloth or tissue.
Komal Thaker
Soft and slippery texture…Good product
Kirti Bajwa
Insertion is easy with this product
Tanuja
Some extra pleasure with this product…
Leela
Unique looking product.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority