Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Flamingo is a genius vibrating bullet that can ignite your wildest desires. Its intense G-spot vibrations are for adventurers. Do you and your partner wish to spice up your intimate life? Or are you a single woman looking for some on-the-go fun? No matter your relationship status, this bullet is for you.
Flamingo can send waves of pleasure and make your knees tremble amidst hundreds of people on a dance floor. Let your partner take control of Flamingo and ignite the dormant passion by playing dirty games in public.
All you need to do is download the freely available Magic Motion app. It has several features, including motion control, voice control, unique patterns, vibrations that correspond with music, and even a few entertaining games.
The best aspect about Flamingo is that it has silicone that is harmless for the body and is completely waterproof. It is small, discreet, and works for up to 4 hours on just 1 hour of charging. Get your hands on Flamingo now and unlock the world of pleasure.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone/ABS |
| Colour | Pink |
| Insertable Length | 7.11 cm (2.8 in approx.) |
| Width | 3.05 cm (1.2 in approx.) |
| Waterproof | IPX 6 |
| Weight | 45 g |
| Battery | Li-ion Battery |
| Charging Time | 90 minutes |
| Use Time | 120 minutes |
| Distance Control | Yes |
| Vibrate Mode | Custom from application |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
MEJOLIN
Excellent product quality
Paarvendhan
I received Logic Motion Flamingo vibrator, it was a good condition, along with AUX type charger cable, manual, small bag, and lube for complement. Magic Motion android app suddenly connected with device. App has many options like DRAW, AUDIO and VIDEO synch, chat with partner. We create link for distance play ( in game mode). this device good enough for couples those who are in distance relationship. I really loved this protect. This website truly sending our order. am satisfied Customer.TnkU.
Baalkrishan
It’s a unique creation that does wonders. especially for long distance relationships. saying it from personal experience.
Mukti
It’s a playful vibrator and you can even play games with it…
SriDevi
Oh my god, I did not know that it has so many features like you can change the vibrations according to your favorite music.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority