Inclusive of all taxes
A small vibrating dildo but powerful. This dildo is ideal for the first time user or girls who still feel their vagina is tight. This vibrator has a rabbit shape and can stimulate clitoris point and Vagina as well.
This is ideal for masturbation when you are horney and alone.
Couples can also use this before intercourse, To get charge your partner this one is ideal Toy!!!
Easy and Handy Pick Now!!
Read More
| Material | Silicone, ABS |
|---|---|
| Colour | Blue/ Pink |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 3.56 cm (1.4 inch approx.) |
| Diameter | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Battery | 2xAAA (Tv Remote Batteries) |
| Vibration | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
1) Insert the batteries(2*AAA)
2) Apply any lubricant on it.
3) Touch the outer part first slowly.
4) Insert inside and the rabbit part(smaller part on clitoris)
5) Control the speed as you are comfortable.
6) After use wash the upper part. Take out the cell out.
7) Dry it and then store it.
Rosey
Gives pleasure at clitoris as well because it’s a rabbit shaped and especially made for dual pleasure.
Yasmin
Naughty Nights ke products ki quality ek number hoti hai. Loved this brand.
Hrishikesh
You know what it's for and it does its job. Quality is good.
Ananya
I am a virgin and I must say this is the best vibrator to start with. Loved it.
Anonymous
Good vibrator in this range. multiple modes
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority