Inclusive of all taxes
Sleek and intense vibrator is all you need to hit that G-Spot and make your orgasm. AV Stick is the perfect partner for you in those lonely nights when all you can think about is pleasure. The soft and subtle body makes it even more irresistible to have this amazing stick.
Features:
Extremely soft and smooth on your skin.
Noise-free to make you explore the toy in lengths.
Washable.
Pleasure with one button.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS |
| Colour | Purple/pink |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Diameter | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Battery | 2 x AA (clock batteries) |
| Vibration | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Before use, clean the product by wiping it thoroughly with cloth/tissue.
Insert the 2 AA battery at the base of the product.
Apply water-based lubricant on the product for ease in insertion.
Turn the vibration button on when inserted.
Clean the product properly after use and store in a clean place.
Satish
Every thing best' in all aspects ... really amazing and useful...
Madhavi
Good stick.... Easy to use... wireless....so many types of mode are there..,. Effective.......
Uma
Good product….bahut smooth hai for insertion….
Krishna
Amazing stick
Damini
Best clitoris stimulator
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority