Inclusive of all taxes
Innovative Vibrating Cock Rings brings you pleasure, satisfaction and an aid for your penis problems. As the name suggests, this innovative cock ring can be used in many different ways, including:
Cock ring to maintain erections
To delay ejaculation
As a vibrator for massage
As a citoris massager
For insertion during sex
This USB chargeable cock ring is a piece of cake to use. With 8+1 vibration modes and stripe friction, this cock ring is more than it claims & can become your next favortie sex toy. It is 100% waterproof and makes your experience even more pleasant. Because of the remote control with the product, it gives you hassle free time to enjoy with your partner.
Get the 3.5 inch long perfect cock ring for your more perfect night and dive into the world of pleasure.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Colour | Black |
| Total Length | 8.89 cm (3.5 inch approx.) |
| Total Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Ring Diameter | 3.05 cm (1.2 inch approx., Stretchable) |
| Vibration | Yes (Remote Control) |
| Vibration Modes | 9 |
| Power Source | USB (Included) |
| Remote Battery | 27A 12V (Included) |
| Net Quantity | 1 Unit |
Follow the steps below to use innovative vibrating cock ring
Vijay
Wow
Divyansh
Achi quality ka product ha very good working too
Daman
I recommend this product to everyone.. Go for it
Shyam Mahajan
Very good looking product
Varun Pahariya
Received my order yest. Must say quality of product is superb!
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority