Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
This Multipurpose Vibrating Cock Ring is run via USB charging and is a delight to have. It offers multiple uses such as :
As a cock ring with vibration
Great as a vbrator for insertion while using it with partner
Can be used as a massager for clitoris region during sex
Used as a massager for body during foreplay
Helps in delaying ejaculation and keeping erections hard.
Offering such a great variety of uses is an amazing job done by this premium quality silicone-based cock ring. Naughty Nights brings you the best of the best cock rings to provide you with pocket friendly options rather than expensive ones for all your penis problems.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Colour | Black |
| Total Length | 9.4 cm (3.7 inch approx.) |
| Total Width | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Ring Diameter | 2.79 cm (1.1 inch approx., Stretchable) |
| Vibration | Yes |
| Vibration Modes | 10 |
| Power Source | USB (Included) |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use Multipurpose Vibrating Cock Ring
Put ring on erect penis.
Point it to the direction you want to target in your partner.
Turn the vibration ON by pressing and holding the power button located on the inner side of the vibrating body.
Press the button once to switch between 10 different vibration modes.
Note: Clean the ring before and after every use.
Tapan
very easy to use. nice product
Vikram
Ise use krna bht easy rehta h…very nice
Sohail
Im happy with my purchase
Divendra
Its quality is worth the money
Girish
Must have toy
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority