Inclusive of all taxes
Naughty Nights brings you Joy Thrusting + Vibrating Masturbation Cup. Designed to beat your expectations.
Breathe-taking tightening bursts and crispy hemp powerful earthquakes will leave you breathless with their exceptional stimulation. Dive into a realm of relaxation with root bath hydrotherapy, offering soothing sensations for total indulgence.
Unlock a world of pleasure and satisfaction with our Joy Thrusting + Vibrating Masturbation Cup.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS+TPE+PC |
| Colour | Black |
| Length | 28 cm |
| Width | 9 cm |
| Speed Modes | 5 |
| Frequency Modes | 10 |
| Power Source | USB |
| Controller | In Built Button |
| Work Time | Upto 60min |
| Weight | 820g |
| Waterproof | IPX7 |
| Advance Payment | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Rajkishore
The product is very good and satisfying. If you are thinking of buying then definitely you can go with it.
Bishnu Mathur
This is by far the best sex toy I have bought from Naughty Nights!
Nitin Mohabir
I used this for use with a partner and it worked well.
Saurabh
Very powerful and cheap for its worth.
Raju
I've never purchased anything like this before, and I can honestly say I'm really impressed. I got this as a "marital aid" because I'm getting older and it's getting difficult to "get harder" This works brilliantly! The suction works great, it's simple to clean, and it even has a few hidden capabilities that I wasn't aware of. Highly recommended for couples who want to prepare before having fun that night, or for solo play.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority