Inclusive of all taxes
Realistic Silicone Sex Doll Half Body Soft Masturbator has everything that you want in a masturbator. The whole product is made of supersoft skin silicone, which feels just like skin and is 100% safe to use. This toy contains a vaginal opening between the legs, with one juicy pair of tits and well-shaped ass with an anal opening as well.
Now you can fuck a masturbator in any possible position you can think of. Start running your imagination and get the best out of this toy.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh (Skin) |
| Length | 25.40 cm (10 inch approx.) |
| Width | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Weight | 3.2 kg |
| Body Parts | Vagina, Ass, Boobs |
| Lubricant | Free |
| Advance Payment | Rs. 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Realistic Silicone Sex Doll Half Body Soft Masturbator is an easy to use sex toy.
Unpack the product and properly clean it with water or sex toy cleaner before use.
Apply lube on the vaginal opening and anal opening of the toy.
Insert your penis into any of your favorite glory holes and enjoy the best masturbation experience ever.
Don't forget to clean your toy before and after every use.
Charlie
Nice product same as that of picture shown. Real pleasure with happy ending all time.
Srikanth
Excellent to have fun
Anonymous
Thanks for this product. Real feeling
Anonymous
Best product. best material. Worth for money.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority