Inclusive of all taxes
Triple the Pleasure with the Meethi Pro Innovative Multipurpose Vibrator. Feel stimulation inside and out with the meethi pro - the vibrator that delivers 7 powerful vibration modes, 7 flapping tongue sensations, and a bunny for external pleasure. This triple threat sex toy is designed to hit all the right spots with:
Bring new heights of customized pleasure into the bedroom and spice up solo play. The hollow shaft allows the flapping tongue to move freely so it can find that sweet spot. With 100% waterproof silicone construction, take the fun from the sheets to the shower seamlessly.
With easy-to-use controls, you can adjust the levels of vibration and flapping to create your own perfect combination. Experience a toy that hits all the right places, inside and out.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon + ABS |
| Colour | Red |
| Length | 25 cm |
| Insertable Length | 14 cm |
| Width | 4 cm |
| Vibration Modes | 7 |
| Flicker Modes | 7 |
| Sucking Modes | 7 |
| Power Source | Magnetic USB |
| Controller | In Built Button |
| Charge Time | 90 min |
| Operate Time | 60 min |
| Waterproof | IPX6 |
| Noise | <50dB |
| Net Quantity | 1 Unit |
Indrani
Very smooth…silicone made..
Komal
The feature of flapping tongue is awesome…
Jawahar
Thanks naughty nights
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority