Inclusive of all taxes
Multifrequency Penis Shape Vibrator is a kind of product that you would not want to miss anymore. This vibrator is made very thoughtfully considering all your needs and desires. Little bumps throughout the product makes sure that you feel all the stimulation when the vibrator is inside you. Moreover, the multi frequency of the product is another perk that allows you to have multiple orgasms in one go.
The vibrator is silicone based and gives a subtle & silky feel in touch with intimate areas. The 7 inch length of the toy makes every girl scream & moan on top of her voice. The toy runs on 2 AA batteries which cuts down the difficulty of charging it again and over.
To get your hands on the multifrequency vibrator is very easy on Naughty Nights. All you have to do is order the product and once you are done, you get your product delivered at your doorstep in a discreet package with free delivery. What’s better than all of this? Nothing. So get set going and grab the golden chance of making this toy yours.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS Silicon |
| Colour | Pink/purple |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Diameter | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Battery | 2xAA (Clock batteries) |
| Vibration | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the product before use.
Insert 2 AA battery in the vibrator to operate it.
Use lubricant for more pleasure.
Clean the toy after use as well.
Anonymous
Nice vibrator. Delivery and packing were also secure.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority