Inclusive of all taxes
The Ultimate Penis Enlargement Combination of Powerful Penis Enlargement Pump and Penis Enlargement Oil By Kaamraj works all together to provide your body all the necessary ointment it needs to boost the penile growth. The Penis Enlargement Oil By Kaamraj will remove any blockage in penis nerves to improve blood flow in nerves and the Powerful Penis Enlargement Pump will stretch the skin tissues so they can multiply and increase the overall size of the penis.
Use this combination regularly to see life-changing results in the size of your penis.
Read More| POWERFUL PENIS ENLARGEMENT PUMP | |
|---|---|
| Material | Silicon + TPE + ABS + AE |
| Colour | Random |
| Length | 20.32 cm (8 Inch) |
| Weight | 450 g |
| BOX | Yes |
| Function | Erection and Enlarge |
| Net Quantity | 1 Piece |
| PENIS ENLARGEMENT OIL BY KAAMRAJ | |
| Ingredients | Withania Somnifera, Anacyclus Pyrethrum, Aloe Barbadensis, Myristica Fragrans, Cinnamomum Camphora, Cinnamomum Verum, Syzygium Aromaticum, Ocimum Tenuiflorum, Carthamus Tinctorious Oil, Prunus Dulcis, Olea Europaea, Lavandula Oil, Oil Base |
| Use | Male Only |
| Directions | External Use Only |
| Quantity | 15 ml |
| Net Quantity | 1 Bottle |
To use this combination
Apply the required amount of oil on penis.
Massage and spread the oil, all over the penis using both of your thumbs.
Keep massaging until all the oil absorbs in skin. (It should take around 5-7 minutes)
Now do not put your penis on rest, in fact insert the penis inside the pump.
Using manual liver, generate vacuum inside the pump.
Keep increasing the pressure, until you reach maximum bearable stretch on the penis.
Hold your penis in this position for around 1 minute and then release it.
After 30-45 seconds of rest, repeat the vacuum pressure,and do it for 12-15 minutes.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority