Inclusive of all taxes
The double silicone love rings are capable to stimulate your penis and testis synchronously, which brings more lasting erection and intercourse.
Also, it is stretchy enough for your big dick.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Black |
| Cock Ring Diameter | 3.56 cm Inner and 3.81 cm Outer (1.4 Inch and 1.5 Inch approx.) |
| Testis Ring | 4.32 cm Inner and 4.57 cm Outer (1.7 Inch and 1.8 inch approx.) |
| Total Length | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Weight | 30 gm |
| Purpose | Delay and Long Lasting Erection |
| Vibration | No |
| Net Quantity | 1 Unit |
After opening the product, clean it before use.
Put the ring on your penis and balls for a better grip and comfortable use.
For a smooth and gentle experience apply lube on the ring as well as on penis.
Use the product for intended purpose, during intercourse or sex play for a thrilling time.
Make sure to clean the product after use as well.
Srinivasa Reddy
Its helped good satisfied
Prasanna
Works great
Dheena
Super i fell like very much
Soham
Really good item.. Very happy
Sunil Kumar
Happy with product n quality
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority