Inclusive of all taxes
If you are a vibrator lover and want to get that extra pleasure then pretty love is the product for you. This sleek and soft vibrator is a dream of every woman and helps you reach that extra orgasm that you always crave for. The pretty love is a very flexible vibrator with the upper portion for penetration into the vagina being silicon based whereas the lower charging part being plastic based.
The shape of the vibrator is the same as that of penis with a suitable length. Along with it, an extra part for clitoris massage is present on the product which fulfills dual needs for you.
Being a vibrator it is important for the product to satisfy your urge, to meet that need we have provided an option for multiple modes of vibration. This amazing vibrator can be used by single ladies or even couples for use in foreplay.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone, ABS, and Alloy |
| Colour | Random |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 3.04 cm (1.2 inch approx.) |
| Diameter | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Battery | 2x AAA (TV Remote Batteries) |
| Vibration | Yes (Multiple) |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the product before use to ensure hygiene.
Use a good quality water-based lube on your intimate regions and on the vibrator for effortless masturbation.
Put AAA batteries in the product.
Use it by inserting it into your vagina.
Clean the product with a tissue or cloth.
Manu
Good product with multiple vibration.
Alpa
Gives dual pleasure…pleasure of intimacy as well as clitoris stimulation..
Nilima
Works well till now
Manpreet Kaur
Very satisfying and useful product.
Nidhi
Felt like a real penis inside me. Purchased this product twice….
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority