Inclusive of all taxes
Luxury Vibe is a rechargeable rabbit vibrator with a special feature. Besides a powerful motor with 12 functions of vibration, this powerful vibe has a squirting function which feels you like real come.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Length | 25.4 cm (10 inch approx.) |
| Insertable Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Diameter | 6.35 cm (2.5 inch approx.) |
| USB/Speed | Yes / 12 |
| Squirting | Yes |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Unpack the product and clean it with wet tissue or sex toy cleaner.
Charge the product with USB power cable that comes inside the package. There is a little hole near the rabbit ears, that is where you have to connect the charger.
Twist the handle of vibrator to open it and fill it with hot water or lube or any other liquid you wish to have the ejaculation of. Reinstall the handle back to the vibrator.
Press the hold the power button on the toy to turn it on.
Press the vibrate button to turn on the vibration. Each time you press this button, it will change the vibration speed and pattern.
Press the squirt button on the vibrator whenever you wish to feel the ejaculation inside your vagina.
Rohit
Amazing
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority