Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Riley Reid Turbo Cup is for all those movie lovers who adore Riley Reid. It is made considering the infamous star and her body features. You will love the realistic vaginal opening and soft sleeve mimicking vagina in this Turbo Cup.
As the sleeve is made of skin safe and medical grade silicone, it easily stretches and offers you nothing but softness down there. The insides of the sleeve are ribbed and provide perfect texture that will take you down the road of pleasure and satisfaction. The best part about it is that the sleeve is easily detachable which gives you the freedom to clean it hassle-free. Get your own Riley Reid at home now with our Turbo Cup!
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone + TPE |
| Colour | Black |
| Total Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Insertable Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Width | 6.35 cm (2.5 inch approx.) |
| Body Part | Vagina |
| Vibration | No |
| Net Quantity | 1 Unit |
Himprakash
I love it
stephan
The product quality is excellent and very soft, with a realistic skin feel. Material is durable and comfortable to use. Overall, I’m satisfied and it’s worth the purchase.
Kunal
Product was very good quality and genuine thanks for providing genuine & orginal product..... I'm believe in Naughty Nights for giving original & genuine products provide for adult toys...
Japheth
best stroker ever. reasonable price , best grip and vaccuum suction!
Subhasish
The product is soo good and feels almost like the real thing highly recommend
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority