Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Fat Ass Hip Sex Doll With Skirt is one of its own and is extremely pleasing to use. Men can certainly relish the charm of an actual sexual experience with this toy. As the name says it all, the doll has a fat ass hip popping out which looks very authentic. Not just that, but it also has a skirt designed around its hips.
Along with all these life-like features, the doll has 2 different holes for penetration for men. One is anal hole while the other one is vaginal. Vaginal hole is an extremely real looking one, considering its lips outlining the outer region giving it an attractive look.
All in all, it is a great quality toy for men seeking an authentic sex doll for use everyday. The fat ass hip sex doll with skirt will not leave even an inch to please you thoroughly.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Body Part | Vagina + Ass |
| Colour | Flesh |
| Length | 19.05 cm (7.5 Inch approx.) |
| Width | 19.05 cm (7.5 inch approx.) |
| Height | 10.16 cm (4 Inch approx.) |
| Circumference | 48.26 cm (19 Inch approx.) |
| Weight | 1.5 KG |
| Advance Payment | Rs. 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Shreyash
This doll is mind blowing. It turned out to be far far better than what I was expecting. It weighs around 1.5 kg but I love the material. Its so soft and fluffy and creamy looking, I couldn't stop touching it. Both holes feel distinct. The pussy looked even better than the pictures and I really like that soft chunky ass! The packaging could be better though. It didn't even have its own box. So you'll need a bag to store this safely. Still this is totally worth my money and is definitely a 5/5.
Rajneesh Kumar
Ye Doll waterproof bhi hai bohot hi achi hai
John
Naughty Nights did not disappoint me with this doll. quality wise it is up to the mark
Ishan Khanna
Loved the details on the doll, its even better than the real!
Lt Col
Super
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority