Inclusive of all taxes
The tadpole look-alike smartphone control vibrator is a super flexible 360 degree rotation product which can be used while wearing a panty or otherwise. The premium feature of the vibrator is that it can be particularly used by couples living in a long distance relationship with its advanced technology of being operated by a smartphone. Along with it, the vibrator can also be used by couples who would love to take their romance outside of the bedroom for amusement.
The vibrator is made of a flexible and super soft material which makes its penetration into the vagina very flowing. Also, its texture helps it to be comfortable while being inside a panty.
The vibrator with its strong intensity helps in stimulation of G-spot and C-spot in women providing a thrilling experience. It is a battery operated product and can easily be cleaned after use.
With its fine working mechanism with long distance smartphone operation, it is a must-have for couples. Also, our 100% discreet delivery makes it even more eligible for you to have it.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon ABS |
| Colour | Random |
| Total Length | 21 cm |
| Penis Head Length | 7 cm |
| Maximum Diameter | 3.5 cm |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 77 gm |
| Battery | Li-ion Battery 3.7V |
| Charging Time | 90 minutes |
| Use Time | 120 minutes |
| Special Feature | Remote control from different place. |
| Vibrate Mode | Custom from application |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use Tadpole Smartphone Control Panty Vibrator solo
First unpack the product and clean it before using it.
Plug in the USB charger in the charging port located on the penis head of vibrating body(small hole).
After charging the vibrator for 2 hours, press and hold the only button located on the tail of vibrator to turn it on and press it again to start the vibration.
To operate it using application
In your smartphone, open camera and scan QR code given on instruction manual.
Select the options as per your smartphone model.
Download and install the application.
Allpow all the required access to the application .
Click Register and make new account.
Click the circle on top right corncer of screen and connect your vibrator the application using bluetooth.
Once you see it connected, now you can play with your vibrator with different features you see on the application.
To use Tadpole Smartphone Control Panty Vibrator with your partner anywhere in this world
Once you have downloaded the application on your phone. Tell your partner to download the same on his phone.
Tell your partner to sign up and click on 3 lines located on top left of application
Your partner will click on an option that says REMOTE.
Then click on + sign on top right and enter the username and password created initially by the admin user.
The admin user will get the approval request on his phone.
On successful approval, your partner will be able to control your vibrator remotely from anywhere in world.
Now stay close to your partner even if she is miles apart.
Kajol Narang
It was everything i was hoping for.
Nishita
Good panty vibrator
Aadishi
Does job for wife
Laveena
This little device is a must have. It blows all the other toys away. Worth every penny.
Dhrupal
It's was nice Noise level is too low I am very happy and satisfied with this product Its was true long distance relationship vibrator. Its really really good product thanks naughtynights
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority