Inclusive of all taxes
Vibrating Bullet Panty Vibrator is a remote controlled and USB chargeable product which is widely used for the purpose of self-pleasing by women. It is available in black and red color and comes along with a cable for charging and also the remote.
The vibrator works by charging it with cable and connecting it to the remote. With 3.5 inch length and soft material at the outer areas, it makes the best bullet vibrator for ladies. Fine grooves are present at the surface of the bullet, making it more pleasurable to use.
Being a waterproof bullet, it is easy to clean by rinsing it with water. The product is installed with 9 vibration frequencies to increase the level of intensity while using it. Even with such strong vibrational frequencies, noise producing characteristic of the vibrator is very low which makes it easy to use in the room or anywhere needed.
Buy this suitable bullet vibrator and be secure of 100% discreet delivery.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Colour | Black And Red |
| Length | 8.89 cm (3.5 inch approx.) |
| Width | 1.27 cm (0.5 inch approx.) |
| Vibration | Yes |
| Power Source(Bullet) | USB (included) |
| Power Source(Remote) | Battery CR2023 (included) |
| Vibration Mode | 9 Frequency |
| Charge Time | 90 minutes |
| Use Time | 60 minutes |
| Noice | Less then 40dB |
| Waterproof | Yes |
| In the box | 1 Vibrator + 1 USB + 1 Remote Control |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use Vibrating Bullet Panty Vibrator
Unpack and clean the product to ensure hygiene.
Charge the bullet by using the included power cabel in box, inserting the power cabel inside the little hole on pattern design on the head of bullet for 90 minutes.
Turn the bullet on by pressing and holding the power button for 3 seconds.
Insert the bullet inside you panty or vagina(depending on where you plan to use it).
Turn the vibration on/off using power button on remote.
Switch between 9 different vibration speeds using second button on remote.
Urvashi
This product is a good quality one at a cheap price , would recommend each one of you who’s thinking to go for it without any second thought .
Nilima
Bullet shaped….Bullet like intensity.
Sawhney
Advanced technology…..Loved it
Sahi
Best vibrator for women
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority