Inclusive of all taxes
10 Inch American Dildo is a dream come true for ones looking for a deep penetrable sex toy. This super long and big dildo comes in a beautiful skin color.
While its upper body is super realistic to look at and touch, including penis head, its veiny texture, and smooth surface, the lower part of the body below the scrotum area has a suction cup attached to it. This cup helps to use the dildo hands free.
Moreover, the dildo is waterproof which gives users a chance to try it out in the shower as well. Being a super flexible toy, you can enjoy it from different angles too. This super satisfying dildo can now be yours, order it and get it on your doorstep in discreet packaging.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Total Length | 27.94 cm (11 inch approx.) |
| Insertable Length | 22.86 cm (9 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Diameter | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Suction Cup | yes |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the dildo thoroughly before and after using it with a toy cleaner.
Using its suction cup, stick it firmly to a flat surface like a wall or floor.
Then, use a glider to lubricate the dildo well for ease in insertion.
Bend it in different positions of your choice.
After use, store it in a hygienic place away from dirt and direct sunlight.
Simran
Such a satisfying product
Shesta Massey
Amazing huge dildo
Arun Nair
Mind blowing purchase
Sumit
I ordered it for my long-distance gf and she loved it! Thanku for this amazing saviour!
Sonali
It bends to my comfort…i like this about it a lot
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority