Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
10 Inch Animal Dildo is a super long transparent penis-shaped sex toy for those who seek utmost satisfaction. This dildo is mostly used for deep penetration to mimic intercourse.
This glass like toy is perfectly shaped like penis, from its head to the bottom scrotum area, everything about it seems aesthetically pleasing.
As the product is made from silicone/jelly material, it is extremely flexible and soft to touch. It is also safe to be used on sensitive areas of the body. With the suction cup at the bottom, you can stick it to any flat surface and use it hands free.
Also, bending it to a position of your choice is also possible. You can use it either in the shower or around water because of its waterproof body. This super long dildo is a must have for all your solo thrilling adventures.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon/Jelly |
| Colour | Transparent |
| Total Length | 25.4 cm (10 inch approx.) |
| Insertable Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Circumference | 14.48 cm (5.7 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 450g |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the product thoroughly before using it.
Stick it well to a flat surface by pressing its suction cup at the bottom.
Then, apply a suitable lube on the dildo and use it as per your preference.
After use, wash it well using water and a mild soap.
Store it under hygienic conditions and away from direct heat.
Anamika
Very good product
Shreyash
This thing is almost as long as my forearm, and its much thicker than I expected. The tip of the dildo looked scary thick but this was a mind melting experience. 100% worth the money. I wish the material was more like rubber rather than plastic. I also won't advice beginners to use this tbh. Still great product!
Mahima Chaudhary
It came in brown box with no mention of my name so i am really glad and happy..also the product is great!
Dhairvi
If its your first purchase then choose this dildo, very satisfying product.
Kavya Mahajan
Very flexible indeed
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority