Inclusive of all taxes
This one is really huge. We confidently commit that your hunger to have something big is going to end on this one. For all the experienced ladies out there, you are just going to love this. King-Kong Realistic Dildo With Strong Suction Cup is a silicone made 10-inch long dildo. It is made of skin-friendly silicone and is 100% safe on skin. It is also featured with a strong suction cup to use this monster without hands. You can stick it to any plain surface like floor or bathroom tile. This dildo is beautifully crafted with real penis like nerves and a pink head.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Total Length | 26.67 cm (10.5 inch approx.) |
| Insertable Length | 24.13 cm (9.5 inch approx.) |
| Circumference | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Width | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 950g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Unpack the dildo and clean it properly before using it.
Apply any water-based lube on the complete surface of the dildo.
Insert it slowly inside your vagina.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority