Inclusive of all taxes
If you are looking for a powerful hands-free dildo then 10 Inch Pink Head Dildo With Suction Cup is the one for you. It has an 8 inch insertable length which is enough to make any woman or man moan with pleasure. Also, the pink head of the dildo is the main highlight of the product. The pink head is super realistic giving an amazing feel to the user.
The other life-like details are also to die for, for instance, detail crafted nerves, scrotum area and hard yet flexible body of the penis dildo makes it a must product to have. On top of everything, this dildo comes with an advantage of hands-free use due to a suction cup present at the bottom of it.
The suction cup is super strong and can be placed on any firm surface to use as per your liking, even in a bathroom for an even more enthralling experience. Get this skin safe silicone made dildo and enjoy your evenings even more.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Total Length | 25.4 cm (10 inch approx.) |
| Insertable Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Circumference | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 450g |
| Advance Amount | Rs. 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Arshad
So big
Menika
So satisfying to use, looks real too
Imran
Good very helpful
Shinjini
Prompt customer service. Very happy with the product
Heena Aanand
Very powerful
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority