Inclusive of all taxes
2-in-1 Licker + Egg Vibrator is a powerhouse for women who want to feel complete and satisfied with a sex toy. This dual pleasurable device is made up of ABS + Silicone which feels super soft on the body and is even skin safe.
While the licker can be used to stimulate the clitoris, the egg vibrator can be used for deep penetration. This handy device is compact yet offers such strong vibrations with 10 unique modes.
You can pair it up with a lubricant to add more spice to its use. It is also waterproof, so makes its use even perfect in the shower. Get this perfect licker and vibrator in your hands and relish moments of only satisfaction.
Read More| Material | ABS + Silicone |
|---|---|
| Color | Pink |
| Licker Length | 6 cm |
| Licker Width | 2.5 cm |
| Egg Length | 6 cm |
| Egg Width | 1.5 cm |
| Wire Length | 120 cm |
| Power | USB Direct Connect |
| Vibration | Yes |
| Vibration Modes | 10 |
Using its USB direct connection, charge the device fully.
Once done, turn it on and press the licker around the clitoris for an intense massage.
Penetrate the vibrator inside vagina for best results.
Switch to your favorite vibration mode.
After use, clean both the devices using a good quality toy cleaner.
Sahil
Nice
Julie
It's excellent. We can also set the vibration level.
Parvez
It’s so soft and also waterproof.
Bagwati
Thanks Naughty Nights.
Alpa
Licking pleasure with awesome vibrations.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority