Inclusive of all taxes
Tired of jerking around in the same old style. Let's add fun into your masturbation with this amazing 3D Vagina and Breast Masturbator For Men.
3D Vagina and Breast Masturbator For Men is silicone made breast + vagina combination. It is equipped with a pair of big tits and a vaginal opening all made of skin feeling silicone to give you the best realistic sex feeling you could have ever imagined. Just insert your big boy into the vaginal opening, your hands over the breast, eyes closed and start making the move like a pro.
Not just this to enhance your pleasure, we are providing you a free lubricant with this product, a water-based flavored lubricant of 100ml to add the extra fun and pleasure to your sex drive.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Width | 21.59 cm (8.5 inch approx.) |
| Height | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Body Parts | Vagina and Boobs |
| Vibration | No |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 1.1 kg |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
1) Apply some water-based lubricant on the vagina hole.
2) Insert penis inside the hole and enjoy.
3) After use, wash it properly with normal water by adding 1-2 drops of Dettol Liquid or you can use any toy cleaner.
V Sourav
It is good. Give you feel. Although its a toy, not comparable to real one. Ok i saw some lacks. Like when your are on full mood and start your speed. Then it start moving with the actual position. And reinsert takes time.
Anonymous
Super sexy product. Real feeling. Must buy.
Anonymous
Nice. Mujhe lga jaise m apni gf ke sath sex kr rha hu.
Anonymous
Real feeling...
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority