Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
7 Inches Stud Vibrator Dildo is a fantastic sex toy to have for ladies. The silicone body of the dildo makes it irresistible and extremely soft to use. It also allows the vibrator to move to and fro in the vagina for masturbation.
The skin color of the dildo gives it a realistic American dick-like appearance. It is run by batteries (2AA) with powerful five-mode intensity vibrations. It is a very simple sex toy to use by women. Without a lot of technicality and more of quality and simple working, it is one of the best vibrators that you can get your hands on.
Shop the product right away because we provide you free and 100% discreet delivery making it a smooth experience for you.
Read More| Material | Silicone / Delightful non-toxic and body-safe Silicon material |
|---|---|
| Colour | Skin |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Diameter | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Battery | 2x AA (clock battery) |
| Vibration | Yes |
| Vibration Level | 5 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Properly clean the product after opening the package.
Put 2 AA batteries in it.
Apply a lubricant on the dildo and on your vaginal area to easily penetrate the product into the vagina.
Clean the product after use with water or damp cloth.
Manju
Awesome - My wife says it gives awesome pleasure
ROHITH
Great product.
Nilima Tripathi
Really a good one.
Fahad
Been using it for weeks now..still satisfies me fully
Karthik
Very effective
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority