Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
The Amazing Thunder Dildo that will look like gelly and Feel you like a Penis with Condom.
The Vibration is really strong that's why you will feel something like thunder Strome.
Easy To Clean and Store.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone / Delightful non-toxic and body-safe Silicon material |
| Colour | Pink/purple |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 4.06 cm (1.6 inch approx.) |
| Diameter | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Battery | 2x AA( clock battery) |
| Vibration | Yes |
| Vibration Level | 5 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the product after opening it up.
Insert 2 AA batteries in the vibrator.
Apply a lubricant on the vibrator and on your intimate area.
Use the product for vaginal insertion.
You can change the mode of vibration by pressing the button.
After use, clean the vibrator by washing it with water.
Renjith
Good Product
Surinder
Nice product, very good material
Siddharth
Nice
Matine
Soo good
Subho
Very soft and nice
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority